АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

   З метою поліпшення стану довкілля, покращення санітарного стану та благоустрою населених пунктів на виконання Указу Президента України від 06.08.1998 № 855/98 «Про День довкілля» та доручення голови Одеської обласної державної адміністрації від 29.03.2018 № Д/01/02-06/4  Роздільнянською районною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 04.04.2018 №233/А-2018  «Про проведення акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Роздільнянського району»  передбачено провести 21 квітня 2018 року День довкілля-2018 та протягом квітня-травня акцію «За чисте довкілля».

   Роздільнянською районною державною адміністрацією визначено план з проведення двомісячника та озеленення населених пунктів району:

 

  •    упорядкувати існуючі парки, сквери, алеї, газони, квітники, місця відпочинку;
  •     упорядкувати діючі та ліквідувати стихійні сміттєзвалища;
  •     очистити від сміття береги річок, водойм, розчистити та упорядкувати джерела;
  •     упорядкувати та привести у належний санітарний стан будинки, споруди, прибудинкові території підприємств, установ та організацій;
  •     привести до належного санітарного стану придорожні смуги та автобусні зупинки;
  •     здійснити комплекс заходів щодо висаджування дерев, кущів, утворення нових парків;
  •     впорядкувати та привести в належний стан пам’ятники; меморіальні дошки, меморіали;
  •     привести в належний стан відповідно до «ветеринарно-санітарних вимог для худобомогильників» худобомогильники, які знаходяться на території населених пунктів місцевих рад.

 
   Відповідальними виконавцями заходів є селищна та сільські ради, підприємства, установи, організації району.

   Створено штаб з проведення і підбиття підсумків акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів.

   Роздільнянська районна державна адміністрація звертається до населення, трудових колективів, підприємців щодо підтримки зазначених заходів та участі у наведенні санітарного порядку у всіх населених пунктах району.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити