У с. Буцинівка рятувальники нагадали - правила пожежної

    З початку 2019 року на території Роздільнянського району в житловому секторі виникло дев’ять пожеж, внаслідок яких загинула одна людина. Найбільш поширеними причинами загорань у побуті є: необрежне поводження з вогнем, коротке замкнення електромережі, порушення правил пожежної безпеки при користуванні - електропобутовими приладами та пічним опаленням.
У прохолодні дні, щоб зігріти свої домівки від холоду люди додатково вмикають: газові плити і котли, електрообігрівачі, калорифери, розпалюють пічки та каміни. Тож, ймовірність виникнення пожеж та різних небезпечних подій у побуті,  залишається надзвичайно високою.

    З метою запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, роздільнянські рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи у сільській місцевості Роздільнянського району.

   Так, 7 лютого 2019 року у селі Буцинівка на вулицях: Західна та Наливаного - співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з представниками Буцинівської сільської ради провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди на протипожежну безпеку серед багатодітних та малозабезпечених родин, а також ознайомили селян  з правилами пожежної безпеки у побуті. Загалом  профілактичним рейдом було охоплено понад 20 людей, переважна більшість з яких були діти.  

   Зокрема, під  час особистих бесід з батьками буцинівських дітей майор служби цивільного захисту – Сергій Шморгал розповів буцинівцям: про пожежі, що сталися у січні 2019 році в житловому секторі Роздільнянського району та про останню пожежу за участю дітей, що нещодавно сталася в сільській місцевості Одеської області, роз’яснив з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті взимку, дав корисні поради, як убезпечити свою домівку від загорань та як правильно і безпечно користуватися пічним опаленням,  електро побутовими і газовими приладами, як недопустити перевентаження електромережі та інше.

   Велику увагу рятувальник приділив запобіганню нещасних випадків серед дітей. Зокрема, співробітник ДСНС України закликав батьків дітей та бабусь і дідусів внуків, щоб вони у жодному разі, не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності. Адже, деякі батьки щодня працюють на роботах, а за їх дітьми доглядають бабусі та дідусі, які в силу свого похилого віку та стану здоров’я, не завжди пильно слідкують за діями своїх внуків.   

   Наостанок, фахівець ДСНС України застеріг мешканців села Буцинівка від пожеж, провів з протипожений інструктаж та роздав батькам та дітям листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у побуті.

   Тож, роздільнянські рятувальники сподіваються, що результати їх профілактичних бесід з населенням на протипожежну тематику будуть, не марними. І найкращим результатом таких профілактичних заходів буде запобігання нещасних випадків за участю дітей, зменшення кількості загорань та надзвичайних подій у житловому секторі.

   Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту – Сергій Кузьменко, укотре закликає мешканців Роздільнянського району, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!

   Шановні громадяни!

   Не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю - пічного опалення, електропобутових та газових приладів. У жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!
                                                   

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити