У Роздільній активно борються з амброзією і готуються до Дня міста

   Депутати Роздільнянської міськради делегували у районну раду 300 тисяч гривень для ремонту міської школи, та 30 тисяч — для придбання наркозно-дихального апарату ЦРЛ, внесли зміни до міських програм і надали матеріальну допомогу містянам, які її потребують.

   Як повідомляє кореспондент ІзбірКом, 10 вересня відбулося пленарне засідання XL сесії Роздільнянської міської ради, на якому 19 депутатів із 26 розглянули 61 питання і прийняли ряд рішень щодо святкування Дня міста і боротьби з амброзією на вулицях Роздільної. Всього у порядку денному було 61 питання, депутати розглянули всі проекти і прийняли по ним рішення.

   Вони виділили кошти на харчування дітей початкових класів  міських шкіл, на придбання спортивного інвентаря і дидактичних матеріалів для шкіл і садків. Прийняли рішення про розподіл 15 мільйонів державної субвенції на два масштабних проекти — реконструкцію міського кінотеатру «Ювілейний» і придбання будівлі для нового дитячого садка. Також депутати дали добро на виділення 850 тисяч гривень для облаштування ігрового майданчика у найбільшому міському дитсадку «Веселка».

   Кошти виділили на ямковий ремонт вулиці Новоселів, якою  слідує міська маршрутка №4, і на спортивні змагання, що заплановані  з нагоди Дня міста, — 15 тисяч гривень. Дебати виникли при обговоренні рішення про прийняття на баланс міської ради  «довгострою» — недобудованого спортивного майданчика по вулиці 40 років Перемоги. Майданчик належав ОСББ «Добробут». Вартість проведених робіт оцінена експертною комісією у 18 тисяч гривень, а за словами Валерія Шовкалюка, для добудування знадобиться коштів вдвоє більше. Після обміну думками депутати все ж погодилися на придбання майданчика, який планують добудувати найближчим часом.

   На пленарному засіданні були присутні активні громадяни міста, представники громадських організацій. Вже після розгляду основних питань порядку денного взяли слово жителі двох міських  вулиць, на яких нещодавно відремонтували водогін  і встановили освітлення  — вони висловили подяку меру і депутатам.

   Також громадські активісти порушили питання боротьби з амброзією. Виступив депутат Віктор Поштаренко, провідний спеціаліст відділу карантину рослин ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області. І в результаті обговорень досягли домовленості про спосіб повідомлення і виклик працівників міського комунального підприємства для знищення амброзії. Валерій Шовкалюк повідомив про придбання спеціальної техніки – міні-трактора, який може бути задіяний і у боротьбі з амброзією.

   Іще громадські активісти порушили питання про створення \вуличних комітетів, які б сприяли більш щільному контакту міської ради і містян у  покращенні благоустрою Роздільної.

   Слід зазначити, що останнім часом значно підвищилась активність роздільнянців, які охоче приходять на організовані міською радою заходи і беруть участь у сесіях, на які  можна прийти безперешкодно.

Коментарі  

+3 # Золотой дождь 15.09.2019, 18:51
"Дебати виникли при обговоренні рішення про прийняття на баланс міської ради «довгострою» — недобудованого спортивного майданчика по вулиці 40 років Перемоги. Майданчик належав ОСББ «Добробут». Вартість проведених робіт оцінена експертною комісією у 18 тисяч гривень, а за словами Валерія Шовкалюка, для добудування знадобиться коштів вдвоє більше. Після обміну думками депутати все ж погодилися на придбання майданчика, який планують добудувати найближчим часом."

Почему ж не указываются виновники сего торжества: Пресман и Маслов?

facebook
Sergey Maslov
2 июля ·
"Стадион так стадион. Только что принял решение народный депутат Украины Пресман А.С. строить стадион с искусственным покрытием на большом жилмассиве города Раздельная улица 40 лет Победы. С чем и поздравляю всех и взрослых и детей. Стадион начнётся строится максимум со следующей недели. P.S. От себя лично и от жителей города Раздельная хочу сказать огромное спасибо за то ,что услышал Александр Семёнович, уверяю всех что стадион будет построен , а также намечено много объектов для города Раздельная, но это чуть позже."

Да, было типичное футбольное поле с двумя воротами, которое активно утаптывалось ребятами с окрестностей. Никто не жаловался.
Но тут запахло выборами. Да, и ещё жаба задавила, потому что другой добродетель-рег ионал поставил в этом дворе детскую площадку имени себя.
Чтобы очередной раз купить избирателей, за неделю до голосования "добродушные" депутаты начали строительные работы новой футбольной площадки. Как бы намекая: - Вы проголосуйте за нас, а мы потом (после выборов) доделаем.

"Добро" и активную работу "настоящего слуги народа" на парламентских выборах оценили по заслугам. Но и детям негде играть в футбол. Вдруг спортивная площадка стала долгостроем (с июля 2019 г.). Тепер отправляют к Васильковскому, мол, его ж выбрали. А вы детишки, где хотите, там и играйте. Взрослые дяди вам показал свои искренние чувства. Для них главное дети, а не победа на выборах.

Интересно получается нардеп Пресман принял решение строить спортплощадку, но не решил заканчивать её строительство. Ведь до 29 августа были все полномочия нардепа. А Маслов так уверял, так уверял.
Відповісти | Скарга
+2 # ASEDO 17.09.2019, 12:37
афігена борються. весь тротуар на 1го мая в амброзии. проходишь и тапки зеленьіе
Відповісти | Скарга
+1 # 222 14.10.2019, 09:09
чего чего , а пиара в этих людей до ночи ( и ни кому из них уже площадка не надо , так же как и люди ,а так все было круто , стадион так стадион и где он ?)
Відповісти | Скарга

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити