На сайте nachodki.ru можно купить фонари

З 1 березня районне управління соц. захисту припиняє прийом громадян

   Роздільнянська районна державна адміністрація повідомляє про суттєві зміни в роботі управління соціального захисту населення.

    З 1 березня 2021 року  спеціалістами управління соціального захисту населення взагалі забороняється прийом громадян  

   В кожній громаді Роздільнянського району створено відділ соціального захисту населення або центр надання адміністративних послуг.

   Тобто, з 1 березня 2021 року  прийом документів на призначення державних соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пільг покладається на рівень територіальних громад.
Всі звернення прийматимуть представники Роздільнянської Лиманської та Степанівської територіальних громад та у цифровому форматі передаватимуть для ухвалення рішень (призначення, перерахунок, виплата соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пільг) до управління соціального захисту населення.

   Також представники територіальних громад здійснюватимуть консультації населення з питань соціального захисту населення, прийом документів для видачі довідок, посвідчень, направлень тощо.
В кожній територіальній громаді створено старостинські округи. В кожному старостинському окрузі буде посадова особа, яка буде здійснювати функції з прийняття документів для вирішення питань соціального характеру. Тобто громадяни матимуть можливість вирішувати нагальні питання на місцях.

   З 1 березня 2021 року мешканці міста Роздільна повинні звертатися до Роздільнянської міської ради, за адресою: м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17.

   Мешканці сільської місцевості мають звертатися до відповідної сільської ради за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.