Завантаження погоди...
Завантаження курсу НБУ...

   Аналізуючи статистику, стає зрозуміло, що більшість таких злочинів  мають місце під час свят, коли громадяни втрачають пильність. Керівництвом Роздільнянського райвідділу міліції вживаються заходи щодо зменшення вуличної злочинності. Напередодні  свят та в святкові дні на охорону громадського порядку залучається майже весь особовий склад райвідділу. Наряди міліції патрулюють місця з найбільшим скупченням людей, а у вечірній та нічний час на темних вулицях. У вихідні дні працівники міліції патрулюють вулиці міста у вільний від роботи час. Все це дає свої позитивні результати. Останнім часом спостерігається позитивна динаміка в розкритті злочинів по «гарячих слідах», скоєних в громадських місцях. Проте ще раз нагадуємо, що ваша безпека залежить не лише від працівників міліції, а, багато в чому, і від вас самих. Коли ви демонструєте на вулиці, в барі, в магазині тощо цінні речі, вбрання, ювелірні прикраси, вместимість гаманця, зокрема, мобільні телефони, то можете легко стати об’єктом пильної уваги грабіжників.


   Так, наприклад, нещодавно за підозрою у скоєнні грабежу затримано Миколу, 1990 р.н. Попередньо встановлено, що підозрюваний побив 32-річного Артура та відкрито заволодів його мобільним телефоном і службовим посвідченням. Молодик розповів в міліції, що на вулиці побачив в руках у незнайомця дорогий мобильник та не зміг утриматись від спокуси. Відносно зловмисника розпочато кримінальне провадження за ст. 186 (грабіж) КК України.


   Однак хотілось нагадати декілька корисних порад: У вечері, по можливості, не ходіть поодинці. Коли все-таки треба пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під'їзді, поблизу будинку чи на зупинці. Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що у вас в гаманці значна сума грошей.


   Якщо ви стали жертвою злочину, не намагайтесь переслідувати своїх кривдників, а краще зателефонуйте до міліції. По можливості запам’ятайте прикмети злочинця, автотранспорту. Якщо при скоєнні злочину були присутні сторонні особи, запишіть їхні дані та контактні телефони. Довіртеся правоохоронцям, вони добре знають свою справу і допоможуть вам.


Олександр Вініченко,
начальник Роздільнянського РВ ГУМВС України в
Одеській області, підполковник міліції

© 2001–2026 ROZDILNA.INFO

  При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на rozdilna.info обов’язкове.


  Facebook    |      Telegram    |      @rozdilnaInfo_bot    |      +38 063 821-03-93   лише для повідомлень    |      E-mail