Завантаження погоди...
Завантаження курсу НБУ...

   У справі про вбивство 11-річної Дарини Лук'яненко з райцентру Іванівка на Одещині новий поворот.

   Батьки вбитої дівчинки оскаржили вирок Роздільнянського районного суду Миколі Тарасову. Але більше не вимагають для вбивці довічного ув'язнення. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповів адвокат потерпілих Рубен Степанян.

   "Ми підготували апеляційну скаргу 3 дні тому. Просимо визнати Миколу Тарасова винним за статтею "Наруга над тілом". Довічного ув'язнення не вимагаємо. Батьки просять залишити ту ж міру покарання, яку призначили в суді першої інстанції – 15 років", - каже адвокат.

   Чим мотивували рішення Лук'яненки, Степанян не уточнив. Сказав, що це - адвокатська таємниця.

   Проте на довічному ув'язненні для Тарасова наполягатиме прокуратура. Там готують апеляційну скаргу і найближчими днями передадуть до суду, за словами адвоката.

   Коли відбудеться засідання – стане відомо згодом.

gazeta.ua

 

 

© 2001–2026 ROZDILNA.INFO

  При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на rozdilna.info обов’язкове.


  Facebook    |      Telegram    |      @rozdilnaInfo_bot    |      +38 063 821-03-93   лише для повідомлень    |      E-mail