Розклад руху автобусів

Приміске сполучення
(район)
Міжміське сполучення
(Одеса)
Міждержавне сполучення
(Молдова)

 

Приміськи маршрути
 
відправлення з Роздільної
Прибуття
на кінцеву зупинку
відправлення  від кінцевої зупинкі
Прибуття
в Роздільну
схема
руху
Роздільна - Лиманське
(війскове містечко)
через Степанівку, Павлівку, Кучурган
6:30
7:10
7:30
8:10
 
6:50
7:30
8:00
8:40
7:20
8:00
8:20
9:00
8:10
8:50
9:20
10:00
9:50
10:30
10:50
11:30
10:40
11:20
11:30
12:10
11:30
12:10
12:30
13:10
12:00
12:40
-
-
12:40
13:10
13:15
13:45
13:00
13:40
14:00
14:40
13:30
14:10
14:30
15:10
14:10
14:40
15:30
16:10
15:00
15:40
-
-
16:30
17:10
17:30
18:10
17:40
18:20
18:40
19:20
Раздільна - Щербанка
12:30
14:00
14:10
15:40
 
Раздільная - Новоконстантинівка
через Милолюбівку, Яковлівку, Ангелинівку
5:10
6:10
6:15
7:15
 
10:40
11:40
11:45
12:45
13:30
14:30
14:35
15:35
17:40
18:40
20:40
21:40
Раздільна - Желепово
(вівторок та пятниця)
через Новоукраїнку, Новоселівку, Поташенкове
6:00
7:00
7:10
8:10
 
13:05
14:05
14:20
15:20
Раздільна - Отрадово
(по вівторкам)
через Новоукраїнку, Еремеевку, Бурдівку
6:00
6:55
7:00
7:55
 
12:20
13:20
13:30
14:30
Раздільна - Кошари
(щоденно)
через Бокалово, Понятовку
6:30
7:00
7:10
7:40
 
9:30 (базар)
10:00
10:20
10:50
11:20
11:50
12:10
12:40
(по пятницям)
17:30
18:10
 
 
(по суботам)
17:30
18:10
 
 
(по неділям)
15:45
16:25
16:30
17:00
Раздільна - Сухе
(крім понеділка)
через Старостіно, Шевченкове, Надію
6:00
6:30
6:40
7:10
 
13:00
13:30
13:40
14:10
Раздільна - Новодмитрівка
(по вівторкам та пятницям)
через Петро-Євдокіївку, Новоукраїнку
5:45
6:15
6:20
6:50
 
12:00
12:25
12:30
13:05
Раздільна - Антонівка
через Воладимирівку, Камянку, Покровку
7:30
8:00
8:05
8:35
 
11:20
11:50
11:55
12:25
Раздільна - Гаївка
через Мілолюбівку, Яковлівку, Ангелинівку
6:20
7:30
7:35
8:45
 
11:50
12:40
12:45
13:55

 

Міжміське сполучення
 
Роздільна - Одеса
через Лиманське
Відправлення з Роздільної
Прибуття в Лиманське
Відправлення з Лиманського
Прибуття в Одесу
схема руху
4:40
 
5:30
7:10
 
5:00
5:50
6:00
7:40
5:50
6:45
6:50
8:20
7:40
8:30
8:40
10:20
-
7:10
7:15
8:55
 
Роздільна - Одеса
через Єреміївку
Відправлення з Роздільної
Прибуття в Єреміївку
Відправлення з
Єреміївку
Прибуття в Одесу
 
5:00
-
-
7:20
6:00
-
-
8:20
12:30
-
-
14:45
14:30
-
-
16:30
 
Лиманське - Одеса
 
-
-
Відправлення з Лиманського
Прибуття в Одесу
 
-
-
10:50
12:40
-
-
11:50
13:30
-
-
13:00
14:40
-
-
15:00
16:40
-
-
17:00
18:40
Зворотній рух
Одеса  - Лиманське
Відправлення з Одеси
Прибуття в Лиманське
-
-
схема руху
8:30
10:20
-
-
 
9:00
10:45
-
-
10:50
12:40
-
-
11:30
13:10
-
-
12:40
14:20
-
-
Одеса -  Роздільна
через Єреміївку
Відправлення з Одеси
Прибуття в Єреміївку
Відправлення з
Єреміївку
Прибуття доРоздільної
 
9:00
-
-
11:00
11:50
-
-
14:00
16:00
-
-
18:00
17:50
-
-
19:50
 
Одеса  - Роздільна
через Лиманське
Відправлення з Одеси
Прибуття в Лиманське
Відправлення з Лиманського
Прибуття доРоздільної
 
13:20
15:00
15:05
15:45
14:50
16:30
16:35
17:25
16:40
18:20
18:30
19:20
17:00
18:40
18:45
19:30
19:00
20:40
-
-

 

Міждержавне сполучення
Роздільна - Бендери
відправлення з
Роздільної
прибуття в
Тираспіль
прибуття в
Бендери
9:30 11:10 11:30
16:50 18:30 18:50
Бендери - Роздільна
відправлення з
Бендер
прибуття в
Тираспіль
прибуття в
Роздільну
6:50 7:15 9:00
12:30 13:00 14:45

 

1 1 1 1 1 [8 Votes]