Депутати Роздільнянської міської ради

Депутати Роздільнянської міської ради Роздільнянського району Одеської області, обрані на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

 

Політична Партія "Опозиційний блок"
1
Долгій Владислав Сергійович
01.01.1994 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Студент
Перший кандидат
2
Голубов Сергій Володимирович
13.10.1990 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець
ТВО 24 - вул.Малиновського, вул.Мануїльського, вул.Черняхівського, вул.Садова, вул.Кірова:76,78-80,81А-105А; пров.Будьоного, пров.Дружний, ВАТ "Гідропрес"
3
Чаплигін Андрій Вікторович
29.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, Одеська регіональна служба державного санітарного контролю та нагляду на кордоні, Лікар ветеринарної медицини
ТВО №5 - вул.Водопровідна; вул.Горького:16,18-136; вул.Дзержинського; вул.Комсомольська:31,33-49; пров.Водопровідний, пров.30 років Перемоги, пров.Будівельний, пров.Транспортний
4
Процюк Олена Вікторівна
29.07.1981 р., освіта загальна середня, безпартійна, Вагонне депо станція Одеса-Мала, Прасувальниця
ТВО 12 - вул.Димитрова:1-76,78,78А,80,83-128; вул.Виноградна, вул.Котовського:1-35А,37,39-53,55,57,61,61А,63А,65А,67; пров.Димитрова.
5
Комков Дмитро Павлович
08.06.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює
ТВО 25 - вул.Орджонікідзе, вул.Степова, вул.Гоголя, вул.Лисенка, пров.Лисенка, 1439 км.
6
Топтунова Наталія Василівна
26.12.1956 р., освіта вища, безпартійна, Міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби в Одеській області, Лікар - епідеміолог санітарно - карантинного пункту
ТВО 20 - вул.Кірова:1-75,77,81; вул.Нахімова, вул.Міліцейська.
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
7
Тєгляєва Олена Вікторівна
20.09.1977 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Перший кандидат
8
Панкратов Олександр Миколайович
17.11.1969 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер
ТВО №2 - вул.Радянська:75, 75А, 77, 79, 81,83, 85, 88-125,126,128,130,132,134,136,138,138А; вул.Щербакова:55А-110; вул.Жовтнева: 61-108,109,111,113; вул.Тираспольська:32-58; пров.Артеменко, пров.Радянський, пров.Маяковського, пров.Ювілейний, пров.Поштовий.
9
Соловьєв Олександр Вікторович
24.11.1984 р., освіта вища, безпартійний, Роздільнянська міська рада, спеціаліст-архитектор
ТВО №26 - вул.Лісова, вул.Громова, вул.Фрунзе, вул.Новоселів, вул.Східна, пров.Гагарінський, Гуртожиток ВАТ ГППЗ "Роздільнянське".
10
Алієв Гусейн Тагі Огли
03.06.1960 р., освіта вища, безпартійний, Роздільнянська дистанція колії Одеської ЗД №2, заступник начальника
ТВО №4 - вул.Тираспольська:13-30А; вул.Щербакова:21,23-55; вул.Радянська: 35,37,39,39А,41,43,45,48-74А,76,78,80,82А,84,86; вул.Жовтнева:19-59А; вул.Комсомольська: 1-30,32; пров.Чиркова,пров.Комсомольський
11
Кінаш Генадій Володимирович
16.10.1961 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Комунальне підприємство Роздільнянсь-кий міський водоканал, директор
ТВО №13 - вул.Котовського:36,38; вул.Карла Маркса, пров.Привокзальний.
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
12
Швець Наталя Олексіївна
27.03.1977 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина
Перший кандидат
13
Дмитренко Оксана Йосипівна
09.08.1973 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина
ТВО №14 - вул.Котовського: 38А, 54, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66, 68-73; пров.Ватутіна, пров.Котовського.
14
Гандибул Олександр Петрович
25.06.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець
ТВО №18 - вул.Шевченка, вул.Московська, пров.Шевченка, пров.Піонерський, пров.Московський.
15
Каракулін Михайло Якович
05.11.1952 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює
ТВО №6 - вул.Київська, вул.Генерала Плієва, вул.Лермонтова, пров.Київський, пров.Лермонтова, Залізничний розсадник, Залізничний будинок, 1432 км..
Партія "Відродження"
16
Головко Ганна Мефодіївна
12.06.1954 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КТ "БізнесГарант", Постійний представник на Одеській митниці
Перший кандидат
17
Кукса Юрій Євгенович
23.03.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Роздільнянське зворотне депо Одеської залізниці, Машиніст локомотива
ТВО №7 - вул.Південна, вул.Калініна, пров.Зелений, пров.Мирний, пров.Роздільнянський.
18
Доронін Віталій Євгенович
13.06.1968 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець
ТВО №17 - вул.1-го Травня, вул.Котовського: 74-165;  вул.Одеська, пров.Космонавтів, пров.Одеський, пров.Молодіжний.
Політична партія "Наш край"
19
Ісаєв Олександр Валерійович
12.04.1979 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край"
Перший кандидат
20
Поштаренко Віктор Вікторович
25.03.1971 р., освіта вища, безпартійний, Державна фітосанітарна інспекція в Одеській області, Державний фіто санітарний інспектор
ТВО №26 - вул.Лісова, вул.Громова, вул.Фрунзе, вул.Новоселів, вул.Східна, пров.Гагарінський, Гуртожиток ВАТ ГППЗ "Роздільнянське".
21
Букреєв Олександр Іванович
16.01.1960 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", пенсіонер
ТВО №25 - вул.Орджонікідзе, вул.Степова, вул.Гоголя, вул.Лисенка, пров.Лисенка, 1439 км.
Радикальна партія Олега Ляшка
22
Тегляєв Андрій Вікторович
30.11.1971 р., освіта вища, безпартійний, Роздільнянський військовий комісаріат, Начальник відділення забезпечення
Перший кандидат
23
Пушкаренко Тетяна Миколаївна
08.10.1982 р., освіта вища, безпартійна, ТВБВ №10015/0358 філії ОУУ АТ "Ощадбанк", Керуюча ТВБВ
ТВО №9 - вул.40 років Перемоги.
24
Писаренко Василь Іванович
30.01.1961 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, КП Роздільнянське джерело, Директор
ТВО №6 - вул.Київська, вул.Генерала Плієва, вул.Лермонтова, пров.Київський, пров.Лермонтова, Залізничний розсадник, Залізничний будинок, 1432 км..
Аграрна партія України
25
Скрипник Сергій Євгенович
23.11.1962 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Максима", Директор
Перший кандидат
26
Долиняк Олена Михайлівна
14.06.1957 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Роздільнянська центральна районна лікарня, Лікар терапевт
ТВО №8 - вул.Тираспольська:1-11К; вул.Жовтнева:1-18; вул.Пушкінська, вул.Радянська:1-33,36,36Б,40,41А,42,44,46; вул.Старченко:1-24;вул.Щербакова:1-18,22; пров.Ворошилова, пров.Гвардійський, пров.Комарова, пров.Метеорологічний, пров.8-го березня.

 

1 1 1 1 1 [6 Votes]