Депутати сільських рад

 

Депутати сільськіх рад Роздільнянського району Одеської області, обрані на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

Бецилівська сільська рада - Буцинівська сільська рада - Виноградарська сільська рада - Гаївська сільська рада - Єгорівська сільська рада - Єреміївська сільська рада - Кам'янська сільська рада - Кіровська сільська рада - Кошарська сільська рада - Кучурганська сільська рада - Марківська сільська рада - Новоукраїнська сільська рада - Понятівська сільська рада - Старостинська сільська рада - Степанівська сільська рада - Степова сільська рада - Щербанська сільська рада - Яковлівська сільська рада

Бецилівська сільська рада

Пантєлєєв Олексій Володимирович
05.02.1956 р.н., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Лисак Людмила Олександрівна
30.05.1968 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бецилівсь ка сільська рада, Головний бухгалтер
2
Оскоріп Володимир Григорович
10.05.1964 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Бецилівсь ка сільська рада, Слюсар
3
Бєлоконь Оксана Вікторівна
05.11.1975 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бецилівсь ка сільська рада, Спеціаліст землевпорядник
4
Крепишев Сергій Іванович
23.08.1977 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, СФГ "Палій О.М.", Тракторист
5
Палій Олександр Михайлович
15.03.1970 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, СФГ "Палій О.М.", Голова
6
Палій Ірина Анатоліївна
03.11.1971 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бецилівсь ка сільська рада, Секретар
7
Сілаков Олег Агафонович
20.07.1968 р.н., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Бецилівське", Головний агроном
8
Панченко Анатолій Іванович
15.03.1965 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Зоря", Механізатор
9
Калафіцький Олександр Олександрович
06.01.1958 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Зоря", Заступник директора
10
Пантелєєва Людмила Вікторівна
05.05.1958 р.н., освіта вища, безпартійна, Новоселів ська ЗОШ І-ІІ ст., Директор
11
Хохленко Віктор Іванович
28.12.1973 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Зоря", Механізатор
12
Пантелєєв Віталій Олексійович
15.12.1978 р.н., освіта вища, безпартійний, Роздільнянська митниця, Інспектор митниці

 


Буцинівська сільська рада

Марціненко Микола Валерійович
22.05.87 р.н., освіта вища, Приватний підприємець
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Руденко Олена Віталіївна
04.05.1971 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Приватний підприємець
2
Аботурова Таїсія Сергіївна
22.01.1983 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Буцинівська сільська рада, Головний бухгалтер
3
Олійниченко Наталія Іванівна
20.12.1954 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонерка
4
Модей Інна Леонідівна
06.06.1974 р.н., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює
5
Олійниченко Наталія Євгенівна
03.10.1965 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Буцинівська сільська рада, Секретар
6
Струтинський Олександр Дмитрович
30.10.1976 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Буцинівська ЗОШ- I-III ступенів, Техпрацівник
7
Панкова Віра Анатоліївна
19.12.1972 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Приватний підприємець
8
Мезецька Жанна Петрівна
10.10.1969 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, АВЧД-3 м. Одеса, Розподілювач робіт
9
Трухіна Юлія Іванівна
28.01.1970 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Буцинівська ЗОШ- I-III ступенів, Техпрацівник
10
Хілобок Петро Федорович
10.06.1955 р.н., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер
11
Мельник Роман Іванович
07.12.1973 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
12
Заслоцкий Василь Іванович
21.06.1984 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, КП "Одесаводоканал", Працівник

Виноградарська сільська рада

Бурлаченко Сергій Дмитрович
01.02.68 р,н., освіта професійно-технічна,
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Радько Павло Пилипович
03.06.1959 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФК "Срумок-РПП", Голова ФК "Срумок-РПП
2
Ільченко Катерина Анатоліївна
07.04.1984 р.н., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює
3
Разан Олександр Андрійович
16.01.1970 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Роздільнянське управління ветеринарної медицини, Водій
4
Бобошко Яна Володимирівна
18.08.1984 р.н., освіта вища, безпартійна, Роздільнянська фінансова міжрайонна інспекція, Старший фінансовий інспектор
5
Поліщук Сергій Анатолійович
25.02.1975 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
6
Лазур Руслан Вікторович
23.04.1979 р.н., освіта вища, безпартійний, м.Одеса Застава-І, Машиніст інструктор
7
Воденюк Тетяна Вікторівна
09.11.1984 р.н., освіта вища, безпартійна, Перший Одеський загін відомчої воєнізованої охоронис. Виноградар, Роздільнянський р-н, Одеська обл., Стрілець
8
Дощук Олена Вікторівна
07.05.1987 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Виноградарська сільська рада, Діловод
9
Павлова Валентина Миколаївна
17.12.1983 р.н., освіта вища, безпартійна, Вакулівський фельдшерсько-акушерський пункт, Завідувач
10
Сидоренко Володимир Вікторович
01.06.1982 р.н., освіта вища, безпартійний, Відділ земельних ресурсів м.Одеса, Начальник
11
Артишко Олексій Леонідович
30.03.1959 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, КП "Виноградарське", Голова
12
Грицик Тетяна Петрівна
16.04.1960 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Залізничний вокзал Одеса-Голова, Оператор
13
Пантелєєва Зінаїда Михайлівна
23.01.1959 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, ГО "Світле перше травня"
14
Жарова Оксана Василівна
31.10.1984 р.н., освіта вища, безпартійна, Виноградарська сільська рада, Касир

Гаївська сільська рада

Рустамов Асвар Тахірович
19.07.1956 р., освіта вища,
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Цибух Володимир Миколайович
04.08.1970 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
2
Решетнікова Олена Василівна
10.07.1969 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Гаївська сільська рада, Бухгалтер
3
Прокопів Віктор Іванович
10.05.1967 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Лісове господарство, Майстр лісу
4
Ганган Тетяна Сергіївна
07.01.1966 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює.
5
Грабовенко Галина Петрівна
15.08.1964 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Відділення укрпошти с.Гаївка, Начальник
6
Байталоха Леся Петрівна
19.09.1962 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Гаївська сільська рада, Секретар
7
Яницька Людмила Яковлівна
22.08.1954 р.н., освіта вища, безпартійна, Гаївська сільська рада, Землевпорядник
8
Сиртмач Григорій Семенович
13.09.1969 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
9
Добридень Сергій Андрійович
18.08.1961 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Лучинський будинок культури, Сторож
10
Стаценко Світлана Іванівна
29.03.1964 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Роздільнянський РЕМ, Контролер
11
Гофман Володимир Іванович
10.10.1966 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, СВК "Промінь", Робітник
12
Ковальська Анжела Вікторівна
05.03.1972 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює


Єгорівська сільська рада

Караман Ганна Петрівна
01.05.1957 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Ракул Лілія Олексіївна
30.05.1967 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Єгорівська сільська рада, секретар
2
Соколенко-Віннік Капітоліна Вікторівна
23.02.1964 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
3
Кочетов Володимир Анатолійович
23.11.1963 р.н., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
4
Олійник Галина Сергіївна
12.07.1974 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Єгорівський будинок культури, бібліотекар
5
Вишняков Ігор Федорович
31.07.1972 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Єгорівська ЗОШ І-ІІІ ст., водій
6
Ланавюк Володимир Анатолійович
06.05.1970 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Єгорівське КП, слюсар
7
Хилковський Артем Валерійович
12.03.1993 р.н., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець
8
Казарян Марина Володимирівна
26.09.1985 р.н., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
9
Безбородько Вікторія Володимирівна
29.03.1988 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює
10
Шуригін Василь Анатолійович
28.09.1959 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
11
Коваль Світлана Анатоліївна
10.05.1971 р.н., освіта вища, безпартійна, Єгорівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель
12
Бондар Надія Василівна
02.01.1957 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
13
Войтович Катерина Андріївна
11.11.1954 р.н., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець
14
Кайсин Світлана Іванівна
13.04.1985 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює

Єреміївська сільська рада

Ільящук Євгенія Володимирівна
29.09.54 р.н., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Іосіфов Олег Миколайович
25.10.1989 р,н., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює
2
Сидоренко Ольга Миколаївна
12.07.1962 р,н., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер
3
Войтович Віталій Олександрович
11.04.1972 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, Єреміївська сільська рада, робітник з благоустрою
4
Римарчик Микола Володимирович
14.03.1968 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ"Інфіксводоканал", Водій
5
Новацький Іван Ярославович
25.04.1966 р,н., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Обеднання Одесаагрогаз", Начальник дільниці
6
Телейбич Валерій Миколайович
02.12.1967 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
7
Лисий Михайло Іванович
08.08.1949 р,н., освіта вища, безпартійний, пенсіонер
8
Пенейко Віктор Миколайович
04.11.1988 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, Охоронна фірма, Охоронець
9
Подорожнюк Олег Вікторович
11.11.1981 р,н., освіта вища, безпартійний, Бурдівський ДНЗ "Сонечко", Електрик
10
Майстерюк Геннадій Пантелійович
05.12.1970 р,н., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "НТТ", Докер
11
Маров Іван Вікторович
29.09.1974 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, Фірма "Маров і К", Директор
12
Мартинюк Юрій Михайлович
05.05.1968 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
13
Новацький Микола Ярославович
07.09.1965 р,н., освіта загальна середня, безпартійний, ТУ Рахунковій палаті, Водій
14
Назаренко Наталя Степанівна
15.12.1977 р,н., освіта загальна середня, безпартійна, АЗС "ОККО-Нафтопродукт", Оператор

 

Кам'янська сільська рада

Петровський Микола Вікторович
18.08.76 р,н., освіта вища,
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Жуковський Микола Васильович 11.06.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДНЗ "Сонечко" с.Кам’янка, Оператор котельної
2
Алєксандров Анатолій Миколайович 31.08.1967 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
3
Діодієва Олена Іванівна 02.09.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кам’янська школа ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель
4
Поплавських Валентина Олексіївна 12.10.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кам’янська сільська рада, Касир
5
Ліщинський Станіслав Антонович 05.02.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
6
Єрьоменко Іван Васильович 20.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Станція Одеса-Порт, Старшийчерговий стрілочного поста
7
Тарасенко Жанна Василівна 15.12.1969 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кам’янська сільська рада, Секретар
8 Єфімов Геннадій Вікторович 29.06.1967 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янська школа ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель
9 Заремба Григорій Олександрович 09.07.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, Управління з експлуатації газового господарства, Слюсар
10 Чернишова Олена Іванівна 14.11.1971 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кам’янська сільська рада, Соціальний працівник
11 Кравчук Володимир Анатолійович 20.09.1966 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Матишівка Роздільнянський р-н, Одеська обл.
12 Секрет Тетяна Михайлівна 19.01.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, Відділення зв’язку с.Володимирівка, старший працівник
13 Баранович Любов Юхимівна 09.08.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПРАТ ВО "Облпаливо", Кладовщик
14 Гетман Наталія Борисівна 23.07.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДНЗ №1 "Веселка" м.Роздільна, Кухар

Кіровська сільська рада

Косовська Валентина Іванівна
29.06.54 р.н., освіта загальна середня
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Марин Іван Георгійович
26.10.1952 р., освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер.
2
Гауга Валентина Петрівна
06.01.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
3
Терепа Тетяна Іванівна
04.09.1963 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер
4
Могилей Ольга Михайлівна
27.02.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Калантаївська сільська бібліотека, Бібліотекар
5
Фефілова Наталія Іванівна
26.05.1979 р., освіта вища, безпартійна, Калантаївська ЗОШ I-III ст., Директор
6
Бєлоус Михайло Миколайович
16.11.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
7
Савчук Ольга Василівна
27.08.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кіровське почтове відділення, Листоноша
8
Бондаренко Сергій Аркадійович
27.09.1971 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Приватний підприємець
9
Гузовська Тетяна Сергіївна
20.07.1980 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кіровська сільська рада, Рахівник-касссир
10
Кобзар Валентина Григорівна
08.03.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Кіровське почтове відділення, Листоноша
11
Бондаренко Валентина Сергіївна
25.07.1987 р., освіта вища, член Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ", Калантаївська ЗОШ I-III ст., Вчитель
12
Стефанець Інна Борисівна
15.03.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кіровська сільська рада, Секретар

 


Кошарська сільська рада

Сазанський Федір Федорович
14.09.1960 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Параскевич Анна Федорівна
15.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кошари, охоронець
2
Перчеклій Ольга Сергіївна
16.11.1989 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кошарська сільська рада, Землевпорядник
3
Мотузко Раїса Адамівна
14.12.1971 р., освіта загальна середня, безпартійна, Територіальний центр соціального обслуговування, Соціальний робітник
4
Чебан Василь Миколайович
26.02.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, Автопарк, Водій
5
Маслийчук Валентина Петрівна
19.03.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, Відділ зв’язку, Начальник
6
Герніченко Світлана Петрівна
04.03.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кошари, Бібліотекар
7
Маслийчук Валентина Григорівна
01.01.1969 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
8
Дурдук Світлана Петрівна
12.10.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
9
Чергуца Галина Миколаївна
01.08.1986 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
10
Каретко Валентина Станіславівна
15.08.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кошарська сільська рада, Секретар
11
Сазанська Ірина Миколаївна
14.05.1966 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кошари, Директор
12
Леонова Любов Володимирівна
27.05.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кошари, Вчитель

Кучурганська сільська рада

Левицький Анатолій Павлович
народився 24.01.1959 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Дьяченко Ірина Григорівна
19.06.1969 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
2
Бєлодумов Григорій Григорович
06.01.1980 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Роздільнянський елеватор", Головний контролер
3
Зацепін Володимир Олександрович
20.07.1947 р., освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер
4
Зацепіна Зінаїда Володимирівна
06.08.1969 р., освіта вища, безпартійна, Кучурганська ЗОШ 1-111ст. ім.П.М.Каплуна, Вчитель
5
Мальована Валентина Вікторівна
26.09.1983 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює
6
Борисевич Ірина Юріївна
02.05.1985 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "ПМК-Р", Головний бухгалтер.
7
Гадевич Олександр Борисович
18.04.1969 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
8
Богаченко Віктор Дмитрович
06.02.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
9
Папіянц Сергій Григорович
12.10.1955 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер
10
Івановський Максим Сергійович
25.03.1988 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює
11
Снітковська Жанна Василівна
07.07.1962 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Сонячна гронка", Вихователь-методист
12
Фурдуй Дмитро Анатолійович
15.07.1984 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
13
Сиргін Борис Іванович
13.12.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
14
Дундук Лідія Вікторівна
09.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, НВПФ "Вин-Агро", Бригадир
15
Олійник Олена Павлівна
12.12.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює
16
Крижановський Борис Євгенович
29.06.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
17
Шаклова Галина Геннадіївна
18.01.1989 р., освіта вища, безпартійна, Кучурганська сільська рада, Діловод
18
Драгоєва Ольга Іллівна
02.11.1958 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер
19
Чербаджи Ірина Василівна
29.10.1981 р., освіта вища, безпартійна, Одеський завод дитячого харчування, Інженер-хімік
20
Чернишенко Микола Миколайович
19.12.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Кучурганська ЗОШ 1-111ст. ім.П.М.Каплуна, Інженер-електронник
21
Кузьмичева Тетяна Юріївна
30.01.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер
22
Молдовану Юрій Володимирович
31.01.1988 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює

Марківська сільська рада

Осадець Микола Петрович
народився 14.01.1959 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Харківський Іван Іванович
01.08.1953 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер
2
Гаплик Сергій Миколайович
30.09.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, Одеська залізниця Станція Роздільна, Працівник
3
Густ Зінаїда Антонівна
22.05.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, Марківська сільська рада, Техпрацівник
4
Костенко Лариса Василівна
24.04.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
5
Воловіна Наталія Петрівна
30.08.1966 р., освіта вища, безпартійна, Марківська сільська рада, Секретар
6
Голубенко Ірина Станіславівна
02.10.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
7
Гарбузенко Лариса Петрівна
27.08.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Територіальний цент соціального обслуговування Роздільнянської райдержадміністрації, Соцпрацівник
8
Гаврилків Наталія Іванівна
12.06.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, Новокостянтинівський сільський клуб, Завідувач
9
Голубенко Олександр Петрович
26.04.1966 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
10
Струк Оксана Олексіївна
07.02.1962 р., освіта загальна середня, безпартійна, Марківська сільська рада, Техпрацівник
11
Коваленко Кристина Сергіївна
31.12.1985 р., освіта загальна середня, безпартійна, Марківська сільська рада, Землевпорядник
12
Скользька Валентина Павлівна
15.10.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Поштове відділення 67410 с.Марківка Укрпошта, Начальник

Новоукраїнська сільська рада

Шнайдер Марія Федорівна
народилася 22.01.1951 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Кушнір Анна Олексіївна
25.10.1987 р., освіта вища, безпартійна, КП Сількомунгосп, Головний бухгалтер
2
Безик Микола Іванович
10.12.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП "Промринок 7км", Охоронець
3
Граматікаті Тетяна Павлівна
13.04.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Новоукраїнська сільська бібліотека, Бібліотекар
4
Ромбельська Ольга Михайлівна
10.11.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, Приватний підприємець
5
Барнич Слава Іванівна
18.12.1953 р., освіта вища, безпартійна, Новоукраїнська сільська рада, Рахівник-касир
6
Бережник Микола Юрійович
29.11.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Новоукраїнська сільська рада, Охоронець
7
Медвідь Галина Михайлівна
01.12.1964 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
8
Баран Галина Миколаївна
13.12.1961 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
9
Ткачик Іван Васильович
02.04.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Новоукраїнський Будинок культури, Директор
10
Яслик Світлана Степанівна
22.11.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, Новоукраїнська сільська рада, Секретар
11
Портна Альона Миколаївна
20.02.1993 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
12
Лугова Олена Миколаївна
10.07.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Роздільнянська ЦРЛ, Медична сестра

Понятівська сільська рада

Томчук Анатолій Петрович
народився 01.09.1968 р., освіта професійно-технічна
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Теслюк Любов Михайлівна
15.02.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Відділення укрпошти в с. Понятівка, Листоноша
2
Овчинікова Лариса Володимирівна
02.08.1971 р., освіта загальна середня, безпартійна, Балковський будинок культури, Завідувач
3
Томчук Петро Петрович
25.06.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Банк "Південний", Охоронець
4
Онищенко Олег Вікторович
13.08.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, УЕГГ в м.Роздільна, Слюсар
5
Стрижак Оксана Василівна
30.07.1979 р., освіта вища, безпартійна, Понятівська сільська рада, Землевпорядник
6
Орловський Валентин Казимірович
15.10.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
7
Дурдук Тетяна Олексіївна
24.06.1953 р., освіта загальна середня, безпартійна, Понятівський ФАП, Молодша медсестра
8
Підкопай Леонід Васильович
02.08.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
9
Поліщенко Марія Василівна
13.05.1962 р., освіта загальна середня, безпартійна, Понятівська сільська рада, Головний бухгалтер
10
Качуренко Сергій Володимирович
11.11.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, Роздільнянська ветеринарна лікарня, Ветеринарний фельдшер
11
Якубович Євген Володимирович
04.03.1977 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватна фірма, Охоронець
12
Крикун Ірина Миколаївна
19.08.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Понятівська сільська рада, Секретар

Старостинська сільська рада

Устіч Анатолій Павлович
народився 13.04.1959 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Варобйов Валерій Іванович
28.01.1949 р., освіта загальна середня, ТОВ "Обрій МТС", Охоронець
2
Фурдуй Ірина Дмитрівна
24.08.1969 р., освіта загальна середня, Тимчасово не працює
3
Гуцан Олена Леонідівна
21.08.1982 р., освіта загальна середня, Тимчасово не працює
4
Кузнєцов Володимир Ілліч
25.09.1962 р., освіта професійно-технічна, Приватний підприємець
5
Каменських Тетяна Миколаївна
12.01.1959 р., освіта вища, Старостинська сільська рада, Секретар
6
Мартолога Олександр Анатолійович
16.07.1990 р., освіта загальна середня, ТОВ "Обрій МТС" Охоронець
7
Сандул Тетяна Петрівна
28.05.1959 р., освіта загальна середня, Старостинська сільська рада, Начальник військово-облікового столу
8
Філоненко Олег Дмитрович
15.10.1986 р., освіта загальна середня, Роздільна – Сортувальна Одеської дирекції залізничних перевезень, Складач поїздів
9
Прокопов Василь Дмитрович
13.05.1965 р., освіта загальна середня, Приватний підприємець
10
Курилов Роман Олександрович
30.06.1979 р., освіта вища, Роздільнянська дистанція колії, Водій
11
Матрос Василь Іванович
08.04.1972 р., освіта загальна середня, Приватний підприємець
12
Буніна Катерина Юріївна
30.05.1988 р., освіта вища, Роздільнянский центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Фахівець із соціальної роботи
13
Бабенко Галина Анатоліївна
17.04.1991 р., освіта вища, Роздільнянська районна державна адміністрація, Адміністратор відділу адміністративних послуг
14
Карпішина Оксана Олександрівна
08.04.1972 р., освіта загальна середня, Приватний підприємець

Степанівська сільська рада

Щербакова Світлана Петрівна
народилася 08.05.1968 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Панчук Сергій Іванович
15.07.1976 р., освіта вища, безпартійний, Роздільнянський РЕМ, Майстер
2
Чибанюк Ольга Миколаївна
26.07.1956 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ I-III ст.с.Степанівка, Вчитель
3
Ярмолюк Володимир Васильович
14.04.1972 р., освіта вища, безпартійний, СП "Вітмарк-Україна"ТОВ, Головний інженер
4
Олєйник Віра Михайлівна
10.12.1954 р., освіта вища, безпартійна, МНВК с.Степанівка, Майстер виробничого навчання
5
Будніченко Людмила Петрівна
02.08.1948 р., освіта вища, безпартійна, МНВК с.Степанівка, Директор
6
Прокопенко Людмила Володимирівна
28.06.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, приватний підприємець
7
Горохов Олександр Миколайович
18.03.1964 р., освіта вища, безпартійний, ЗОШ I-III ст. с.Степанівка, Вчитель
8
Стоянов Леонід Павлович
24.03.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
9
Гужев Олексій Олексійович
29.12.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
10
Євенко Марія Петрівна
15.12.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
11
Деревягін Олександр Георгійович
20.10.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
12
Хіщенко Олена Анатоліївна
11.12.1976 р., освіта вища, безпартійна, Роздільнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Фахівець із соціальної роботи
13
Задирака Світлана Валеріївна
13.03.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Будинок культури с.Степанівка, Директор
14
Долта Сергій Іванович
19.07.1969 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ СП "Вітмарк-Україна", Майстер сантехнічної ділянки

Степова сільська рада

Кот Сергій Володимирович
народився 29.06.1962 р., освіта загальна середня
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Гончарук Олена Володимирівна
06.04.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Фельдшерсько-акушерський пункт с. Степове, Медична сестра
2
Степко Валентин Олександрович
16.07.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець
3
Бербенчук Василь Петрович
04.08.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює
4
Шепіда Микола Семенович
06.01.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Інфоксводоканал", Машиніст
5
Дідух Наталя Теодорівна
24.09.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює
6
Кот Світлана Олександрівна
26.04.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює
7
Калантаєв Іван Анатолійович
28.07.1984 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
8
Шепіда Ніна Степанівна
02.02.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Степова сільська рада, Секретар
9
Решетняк Денис Володимирович
01.08.1983 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фельдшерсько-акушерський пункт с. Степове, Водій
10
Любчак Павло Миколайович
20.07.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
11
Проскуряков Артем Володимирович
04.06.1982 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Група управління бізнесом", Касир-контролер
12
Боднар Володимир Миколайович
15.06.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює
13
Рещіковець Сергій Миколайович
11.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Степове", Робітник
14
Євтушевський Олександр Анатолійович
14.09.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює

Щербанська сільська рада

Товпинець Лариса Євгеніївна
народилася 05.10.1962 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Вдовіченко Віктор Анатолійович
26.08.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, Щербанський будинок культури, охоронець
2
Лисюк Вячеслав Петрович
30.01.1993 р., освіта загальна середня, безпартійний, безробітний
3
Марар Алевтина Сергіївна
06.05.1950 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер
4
Лазар Михайло Семенович
24.11.1967 р., освіта вища, безпартійний, Щербанська ЗОШ I-IIІ ст., Вчитель
5
Шкарпицька Галина Григорівна
01.10.1958 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДПДГ ім.О.В. Суворова, Оператор твариництва
6
Уманська Галина Іванівна
18.06.1952 р., освіта вища, безпартійна, Пром.ринок "Наталі", Завідуюча ветиринарною лабораторією
7
Олійник Андрій Олексійович
10.12.1957 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер
8
Кніш Наталія Сергіївна
14.08.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Щербанська сільська рада, землевпорядник
9
Гошуренко Тетяна Іванівна
18.11.1956 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер
10
Вершибенюк Василь Петрович
14.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець
11
Домаскіна Людмила Григорівна
24.06.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДПДГ ім.О.В. Суворова, працівник
12
Полєвой Вадим Євгенович
24.07.1968 р., освіта вища, безпартійний, Щербанська ЗОШ I-IIІ ст., Директор школи
13
Оанча Світлана Дмитрівна
12.01.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин "Влад", продавець
14
Андронович Павло Степанович
09.11.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, безробітний

Яковлівська сільська рада

Павличенко Валентина Станіславівна
народилася 16.04.1955 р., освіта вища
№ ВО
Прізвище, ім'я, по батькові
Відомості
1
Соколова Світлана Олексіївна
27.10.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Марківський ФАП, Фельдшер
2
Щербатюк Людмила Миколаївна
03.09.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
3
Гурик Алла Володимирівна
03.10.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин "Вікторія" с.Яковлівка, Продавець
4
Пасічник Людмила Іванівна
20.06.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Мар’янівська АСМ, Медична сестра
5
Таранюк Олександр Ілліч
15.11.1976 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець
6
Очереднова Ольга Йосипівна
27.08.1960 р., освіта вища, безпартійна, Яковлівська сільська рада, Секретар
7
Царенко Наталія Валентинівна
17.08.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець
8
Реклізон Олександр Сергійович
09.02.1987 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює область
9
Луцька Єфросинія Михайлівна
23.09.1962 р., освіта вища, безпартійна, ПрАТ "Європейський страховий альянс", Директор
10
Армаш Наталія Миколаївна
28.04.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює
11
Юрченко Ольга Анатоліївна
15.07.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, Приватний підприємець
12
Кеслер Валерій Анатолійович
10.08.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, СФГ "Вікторія", Механізатор
13
Златогурська Наталія Василівна
26.12.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Мар’янівська АСМ, Медична сестра
14
Черпак Григорій Петрович
16.03.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, ПЧ -2 Роздільня-нської дистанції колії, Монтер колії

 

 

1 1 1 1 1 [6 Votes]