Здесь можно купить рыболовные катушки

«Чесні» вибори в Понятівці

15. 10. 31
Останнє оновлення: 31 жовтня 2015
Створено: 31 жовтня 2015

   Все було як завжди: виборці голосували, комісія працювала, спостерігачі спостерігали. Основна інтрига полягала в тому, хто переможе на посаду голови сільської ради: чинний голова Томчук Анатолій, в народі «Толян», чи новий – Драгоміров Олександр, теж місцевий житель.

    Вибори йшли. По залу з розумним виглядом курсувала туди-сюди «перша ледя» Понятівки, Томчук Оксаня Борисівня. Вона всім указувала, що робити, іноді намагалася пошепки підказати голосувати за «потрібну кандидатуру».


    А «потрібні кандидатури» дуже гарно «пропіарилися». Кандидат в облраду Фінік роздавав окуляри «сліпим» понятівцям. При цій акції попутно піарилася Макаренко Тетяна, кандидат у райраду, активний носій георгиївської стрічки. Її «приближені» тицяли пальчиком у прізвище Фініка і наполегливо втокмачували в голови «сліпих» за кого треба голосувати.


     І Фінік, і кандидат Іоганов дарували гроші школі – по 10 тис. грн., а Фінік додав 5 тис. грн. дітям на поїздку у Вінницю. Результат прогнозований: переміг Іоганов - і гроші.


    Отже вибори йшли… А за стінами сільради успішно працювала забігайлівка – шинок «Дайош Толяна!». Горілка текла рікою. Друг Толяна – Віктор Кудля, в народі «Медвідь» працював барменом. А команда Подакін, Сандул і «Вадос» визбирували клієнтів за пляшку – два голоси  на користь Толяна. Дуже раділи місцеві п’яниці дармовій пляшці.


    Вибори закінчилися. А правди як не було так і немає. За що гинули патріоти на Майдані?  За що гинуть бійці на Донбасі? За таких «Толянів» та «ледь», «Медведів» та інших їм подібних? За продажних виборців? За розбитий вже чотири роки поріг будівлі Понятівської сільради?  За те, що під час трагедії Іловайського котла, коли гинули кращі сини України, працівники Понятівської сільради святкували День Валентина, гульня була така, що пів села не могли спати?


    Понятівці, може досить бути «пофігістами» тоді, коли:


1.    з під ваших ніг витягає землю дружня команда сільради, не забуваючи про себе;
2.    питною водою «потрібні» люди поливають свої ділянки;
3.    завищують тарифи на воду;
4.    процвітають смітники навколо села і в ньому;
5.    руйнуються будівлі дитсадку та торгового центру;
6.    скачемо по дорозі до Роздільної як на «хромій кобилі»;
7.    сільрада: кум, брат, сват;
8.    в сільраді беруть сплату за різні довідки на свій розсуд і не надають при цьому на руки корінці про сплату.


   Понятівці, прокиньтесь, бо так і залишитесь рабами та проспите або проп’єте і себе і Україну!

Иисус Завірюха

1 1 1 1 1 [16 Votes]