Прикордонники затримали на Одещині чотирьох жителів Києва, які прямували до придністровської ділянки українсько-молдовського кордону з метою незаконного перетину. За вказівками адміністратора одного з телеграм-каналів, вони придбали військове спорядження - камуфляжний одяг, берці, рюкзаки, а також кусачки та мотузки для подолання інженерних загороджень.

   За організацію переправлення до Молдови кожен із них перерахував по 6,5 тисячі доларів США на криптогаманець організатора. Відносно затриманих складено адміністративні протоколи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Матеріали справ передано до суду.

Джерело: Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.