Під час чергового обміну полоненими 5 червня Україна повернула додому 185 військовослужбовців та одного цивільного. Серед звільнених є й жителі Одещини, зокрема двоє захисників із Роздільнянського району.

   Загалом до рідних домівок повернулися 12 мешканців Одеської області. Найбільше звільнених воїнів — четверо — з Одеського району. Також серед визволених є військові з Подільського, Березівського, Білгород-Дністровського, Болградського районів та міста Ізмаїл. Повернення українців стало можливим завдяки роботі державних органів та всіх, хто щоденно докладає зусиль для звільнення громадян з російської неволі.