Завершився чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2009–2010 років народження. За підсумками турніру збірна Одеської області набрала 21 очко та посіла перше місце. Стільки ж очок здобув КСЛ Київ, однак поступився за додатковими показниками. Бронзові нагороди отримала команда КОСФК Київської області.

   Роздільнянська ДЮСШ завершила чемпіонат на п’ятому місці. Водночас Денис Нестєров отримав звання найрезультативнішого гравця чемпіонату .

Маєте тему, про яку варто розповісти громаді? Помітили проблему або цікаву подію у Роздільнянському районі? Напишіть нам:або в чат бот телеграм -  @rozdilnaInfo_bot

Також будемо вдячні, якщо повідомите про помилку або неточність на сайті.