Завершився чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2009–2010 років народження. За підсумками турніру збірна Одеської області набрала 21 очко та посіла перше місце. Стільки ж очок здобув КСЛ Київ, однак поступився за додатковими показниками. Бронзові нагороди отримала команда КОСФК Київської області.

   Роздільнянська ДЮСШ завершила чемпіонат на п’ятому місці. Водночас Денис Нестєров отримав звання найрезультативнішого гравця чемпіонату .