
26 травня в Одеському національному медичному університеті відбулося вручення перших іменних сертифікатів на стипендію імені Олександра Полякіна - лікаря-хірурга з Роздільної, добровольця Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова. Про це повідомили у ПДМШ.
Стипендію заснували для підтримки найуспішніших інтернів-хірургів та вшанування пам’яті медика, який присвятив своє життя порятунку людей.
Першими лауреатами стали:
- Анастасія Вікол;
- Вадим Просвітлюк.
Під час заходу учасники вшанували пам’ять Олександра Полякіна та переглянули документальний фільм про його життя і професійний шлях. У ПДМШ зазначили, що стипендія покликана зберегти пам’ять про лікаря, який до останнього залишався вірним своєму покликанню — рятувати життя.

