Народний вокальний колектив «Горлиця» з Новоборисівської громади здобув І місце на Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Trembita fest». Про це повідомили у Відділі освіти, культури, спорту та туризму Новоборисівської сільської ради. Окремо у громаді привітали керівницю колективу Альону Чернегу, відзначивши професіоналізм, творчу працю та популяризацію української пісні.
«Зичимо колективу невтомних крил, нових яскравих перемог та незгасної любові глядачів! Нехай кожен ваш виступ стає святом, а кожен наступний фестиваль приносить лише золото!» - зазначили у громаді.

