Роздільнянська міська рада одноголосно підтримала мирову угоду з ТОВ «ОРЕХАГРО СИТИ» у межах судової справи щодо заборгованості за оренду земель комунальної власності. Йдеться про борг у розмірі 518 933,65 гривні.

   Раніше Одеська обласна прокуратура в інтересах держави та Роздільнянської міської ради звернулася до Господарського суду Одеської області з позовом про стягнення заборгованості, дострокове розірвання договорів оренди та повернення земельних ділянок громаді. (Справу №916/1073/26 розглядає Господарський суд Одеської області. Третіми особами у процесі залучені Головне управління ДПС в Одеській області, ТОВ «ЗОРЯ» та фермерське господарство «НОВОДМИТРІВСЬКЕ-2021».)

    Відповідно до умов мирової угоди, ТОВ «ОРЕХАГРО СИТИ» повністю погасило заборгованість. Натомість міська рада відмовляється від вимог щодо розірвання договорів оренди та повернення земельних ділянок. Усі 15 договорів оренди залишаються чинними. Крім того, компанія має компенсувати прокуратурі 80 774,40 гривні судового збору протягом 10 днів після затвердження угоди судом. Міському голові Валерію Шовкалюку доручено підписати мирову угоду та подати її на затвердження до Господарського суду Одеської області.