У селищі Затишшя сталася трагічна подія - у водоймі виявили тіла двох неповнолітніх дівчат віком 16 та 17 років. Як повідомили у ГУ ДСНС України в Одеській області, у ніч на 6 червня до поліції звернувся місцевий житель, який повідомив про їхнє зникнення. За словами родича однієї з дівчат, підлітки мали приїхати до нього, однак перестали виходити на зв’язок.
До пошукової операції залучили водолазів ДСНС. Під час обстеження водойми рятувальники виявили тіла зниклих та підняли їх на берег. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини трагедії.

