Команда Яковлівського опорного ліцею Степанівської громади стала переможцем IV етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з кросового біатлону серед учнів 7-9 класів. Змагання відбулися на стадіоні ФСТ «Динамо» та зібрали найсильніші шкільні команди Одеської області.
Учасники демонстрували не лише фізичну витривалість, а й влучність, концентрацію та самоконтроль під час проходження дистанції та стрільби на вогневому рубежі. За підсумками змагань Яковлівський опорний ліцей Степанівської ТГ виборов перше місце. Срібними призерами стали учні ліцею №1 Подільської міської ради, а третє місце посів Чорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка.

