Захарівський районний суд визнав винним жителя Роздільнянського району у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка оштрафували на 17 тисяч гривень та позбавили права керування транспортними засобами строком на один рік.

   Водій автомобіля ВАЗ-21093 був зупинений поліцейськими 3 травня близько 17:20 у селищі Затишшя на вулиці Залізничній . Під час перевірки за допомогою газоаналізатора Drager Alcotest 6810 у нього зафіксували 1,76 проміле алкоголю. Суд дослідив протокол, результати тестування, відеозапис та інші матеріали справи й дійшов висновку про доведеність вини водія. Крім штрафу та позбавлення водійських прав, порушник має сплатити судовий збір у розмірі 665,60 грн.

Справа № 517/461/26